ویکی عروسی
لباس عروس , تشریفات عروسی , تالار عروسی , آرایش عروس

با این نکات در کت و شلوار دامادی قد بلند تر دیده شوید

با این نکات در کت و شلوار دامادی قد بلند تر دیده شوید
این مقاله برایتان مفید بود؟

کت و شلوار دامادی یکی از دغدغه های افرادی است که قد متوسطی دارند و دوست دارند در شب عروسیشان قد بلند از چیزی که هستند دیده شوند.

مطمئاً قد شما هر چقدر بلند تر باشد در کت و شلوار دامادی زیباتر ، جذاب تر و خوش تیپ تر دیده خواهید شد .

اگر از دسته داماد هایی هستید که دارای قد متوسط هستند میتوانید با رعایت چند نکته در هنگام انتخاب و خرید کت و شلوار دامادی در شب عروسی قد بلند تر دیده شوید و همچنین در عکس های عروسیتان نیز این ویژگی بسیار مشهود باشد .

نکاتی برای قد بلندتر دیده شدن در کت و شلوار دامادی

اندازه و سایز کت و شلوار دامادی

در هنگام خرید حتماً توجه کنید که تمام قسمت های کت و شلوار اندازه تان باشد و نه تنگ باشد و نه گشاد – متاسفانه برخی از مغازه ها فقط به دنبال فروش اجناس خود هستند و زمانی که شما به آنها مراجعه میکنید اصلا به خوبی شما را راهنمائی نمیکنند .

اغلب مغازه های کت و شلوار فروشی با پرو کردن اولین کت و شلوار سعی میکنند با گفتن جمله هایی مانند  ” به به چه شاه داماد خوش تیپی ” “واقعاً تو تنت نشسته ” و غیره شما را مجاب کنند که انتخاب خوبی کرده اید.

اما گولشان را نخورید و به خوبی و با بدون در نظر گرفتن چنین جمله هایی خودتون و همراهتان به خوبی لباس را بررسی کنید که اندازه شما باشد .

کت و شلوار دامادی

فاق شلوار را حتماً کوتاه در نظر بگیرید .

حتماً از اکسسوری استفاده کنید

زمانی که کت و شلوار دامادی خود را اندازه زدید حالا زمان انتخاب اکسسوری هایی مانند دکمه سر دست ، سنجاق کراوات و غیره میباشد .

از آنجایی که این موارد زیو آلات کت و شلوار داماد حساب میشود شما میتوانید با زدن یک سنجاق کراوات و دکمه سر دست بسیار زیبا تمام توجهات را به بالا تنه ی خود بکشید و با این کار شما از نگاه دیگران قد بلند تر دیده خواهید شد.

دکمه سر دست

جلیقه ، موی بلند و کمربند

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید از جلیقه استفاده کنید ، کت شلوار دامادی با داشتن جلیقه قد شما را از چیزی که هستید کوتاه تر نیز نشان خواهد داد .

اگر موهیتان بلند است حتماً آن را کوتاه کنید . تمام زیبایی یک داماد در روز عروسی موه های اصلاح شده و مرتب است .

سعی کنید حتماً از کمربند با سگک هایی استفاده کنید که درشت و پر زرق و برق نباشند و بسیار بسیار ساده باشند .

جلیقه کت و شلوار داماد

کت و شلوار یک رنگ

به هیچ عنوان از کت و شلوار های دو رنگ استفاه نکنید . استفاده از کت و شلوار دامادی یک رنگ باعث میشود اندام بدن شما صاف و یک دست نشان داده شود و این امر تاثیر مستقیم در نشان دادن کشیده تر بودن قد شما دارد .

کت و شلوار آبی

کت شلوار دمادی راه راه

اگر با کت شلوار هایی که راه راه عمودی ندارند مشکلی ندارید حتماً توصیه میشود که از این مدل کت و شلوار ها انتخاب کنید زیرا راه راه های عمودی قد شما را کشیده تر نشان میدهد.

کت و شلوار راه راه

ست کردن جوراب با شلوار

بسیاری از افراد متاسفانه رنگ جوراب را بسیار نادیده میگیرند و اصلا به آن توجه نمیکنند . ست بودن رنگ جوراب با کت و شلوار دامادی شما میتواند قد شما را کشیده تر از آن چیزی که هستید نشان دهد.

رنگ جوراب و کت و شلوار

 

بدون نظر
  1. ویکی عروسی می گوید

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

  2. ناشناس می گوید

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.