ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

تبلیغات

تبلیغات کنید و دیده شوید این قانون کسب و کار است

تبلیغات اینترنتی چیست؟

تبلیغات اینترنتی (یا بازاریابی اینترنتی) به فرایند معرفی محصولات یا خدمات یک برند در محیط اینترنتی و دیجیتال گفته می شود و هدف آن برندینگ، یا هدایت ترافیک اینترنتی بیشتر به سمت وب سایت مقصد و افزایش میزان تقاضا برای آن محصول و خدمات می باشد.

جستجو تبلیغات سایت عروسی

امروزه اینترنت به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای زندگی مدرن تلقی شده و به جرات می توان گفت که بزرگترین جامعه مشتریان برای هر محصول یا خدماتی در محیط اینترنت یافت می شود. در حال حاضر بیش از ۳.۸ میلیارد نفر کاربر اینترنت در سطح جهان وجود دارد که از این میان تعداد ۵۶.۷ میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران هستند و به صورت فعال یا غیر فعال از محیط اینترنت و سایر فضاهای دیجیتال استفاده می کنند.

کاربران اینترنت ایران به سرعت در حال افزایش هستند به طوری که بنا بر داده های آماری تعداد کابران اینترنت در ایران در آواخر سال ۲۰۱۷ به نسبت دو سال قبل حدود ۱۴% افزایش داشته و ضریب نفوذ اینترنت در ایران به ۷۳% رسیده است

جدول مقایسه ضریب نفوذ اینترنت در ایران از ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷

سال میلادیکاربران اینترنتجمعیت کشورضریب نفوذ
۲۰۰۹۳۲,۲۰۰,۰۰۰۶۶,۴۲۹,۲۸۴۴۸.۵ %
۲۰۱۰۳۳,۲۰۰,۰۰۰۷۶,۹۲۳,۳۰۰۴۳.۲ %
۲۰۱۲۴۲,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۸۶۸,۷۱۱۵۳.۳ %
۲۰۱۵۴۶,۸۰۰,۰۰۰۸۱,۸۲۴,۲۷۰۵۷.۲ %
۲۰۱۷۵۶,۷۰۰,۰۰۰۸۰,۹۴۵,۷۱۸۷۰.۰ %

ارقام فوق نشان دهنده این موضوع است که در این دوره تبلیغات در محیط اینترنت به دلیل تعداد مخاطبین بسیار زیاد، سهولت و راحتی رساندن پیام تبلیغاتی، و امکان خرید آنلاین محصولات و خدمات به یکی از مهم ترین کانال های تبلیغاتی و تجاری تبدیل شده است.

تبلیغات اینترنتی در ویکی عروسی

 

 • بیش از ۴۰۰,۰۰۰ بازدید روزانه از سراسر ایران
 • بیش از ۷۴% ورودی مستقیم از موتور جستجوی گوگل
 • بیش از ۳۰۰ کلیدواژه مختلف در رتبه ۱ جستجو گوگل
 • بیش از ۵۰,۰۰۰ کلیدواژه در صفحه نخست جستجوی گوگل
 • مطالب و محتوای جدید و منحصر به فرد که باعث افزایش کیفیت کاربران سایت می شود

انواع تبلیغات در ویکی عروسی

به طور کلی تبلیغات در ویکی عروسی به دو صورت معرفی کسب و کار شما به صورت بنری و ریپورتاژ آگهی میباشد

تبلیغات

تبلیغات بنری

برندینگ و افزایش ترافیک ورودی به سایت با استفاده از نمایش بنرهای تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در اینترنت است که حتی امروزه نیز طرفداران خاص خود را دارد. قابلیت استفاده از تصاویر متحرک، اثر بخشی زیاد در زمینه برندسازی و شناخته شدن توسط مشتریان و عدم نیاز به تولید محتوا برای تبلیغ از جمله مزایای روش تبلیغات بنری می باشد. تقریبا همه کمپانی‌ها با استفاده از بنر‌های موثر و هدفمند به شناساندن برند خود مبادرت می‌ورزند، بنابراین واضح است که علاوه بر محل نمایش بنر، ابعاد و طراحی بنر یکی از مهم ترین فاکتورهای دخیل در موفقیت این روش تبلیغاتی است.

بنر های تبلیغاتی سایت ویکی عروسی به صورت تصاویر متحرک Gif با حداکثر حجم ۵۰ کیلوبایت و به صورت کاملا ریسپانسیو و یکسان در همه دیوایس ها و نسخه های مختلف سایت نمایش داده می شوند.

رپورتاژ آگهی

تبلیغات محتوایی یا همان رپورتاژ به صورت درج آگهی متنی، تصویری، ویدئو و… در یکی از بخش های تالار عروسی ، تشریفات عروسی و غیره انجام می شود. از این طریق، تبلیغ کننده می تواند محصول یا خدمات خود را به صورت کاملا هدفمند در صفحاتی که قبلا جایگاه مناسبی در نتایج جستجو دارند درج کرده و در معرض دید مشتریان هدف خود قرار دهد.

تبلیغات عروسی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تبلیغاتی رایگان با شماره تلفن: ۰۹۱۲۹۳۶۰۶۱۷ و یا ایمیل m.amirhajloo [@] gmail [.] com تماس حاصل فرمایید.

قوانین ویکی عروسی برای تبلیغ کنندگان

 • از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی‌دهنده در زمان نمایش آگهی در ویکی عروسی (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ویکی عروسی تلقی شود، نمایش آگهی متوقف شده و ویکی عروسی مسئولیتی در قبال عودت وجه پرداخت شده ندارد.
 • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده است.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده است ، در صورت نداشتن طراح بنر ویکی عروسی با دریافت هزینه جدا بنر طراحی خواهد کرد.
 • در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی مذکور از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.