ویکی عروسی
وب سایت ویکی عروسی ، برترین مرجع جهت انتخاب لباس عروس ، آتلیه عروس ، آرایش عروس ، تشریفات عروسی ، خدمات مجالس ، تشریفات مجالس ، گل عروس ، خدمات عروس

قبل از عروسی از این کار ها دوری کنید !

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

قبل از عروسی نه به فکر رژیم باشید نه زیبا کردن پوست صورتتان

خیلی از عروس و داماد های چند روزی مانده به جشن عروسیشان تازه به فکر رژیم گرفتن و زباسازی پوست خود میافتند که اصلاً درست نیست و بر عکس امکان دارد روز عروسی شما را کامل خراب کند . در این مقاله به چند کار ممنوع قبل از روز عروسی خواهیم پرداخت .

قبل از عروسی

پرهیز از ورزش جدید قبل از عروسی

اگر تا قبل از عروسیتان ورزش نمیکردید و یا ورزش خاصی انجام میدادید و با نزدیک تر شدن به روز عروسی برای به دست آوردن اندامی زیباتر میخواهید به سمت ورزش جدیدی بروید اکیداً توصیه میشود این کار را انجام ندهید زیرا بدنی که تا به حال ورزش نکرده است مطمئاً با چند روز ورزش کردن هیچ اتفاق خاصی در زیبایی آن رخ نخواهد داد و تنها نتیجه این کار خستگی ، درد و ضعف شدید در بدن شما خواهد بود که در روز عروسی شادابی و نشاط را از شما خواهد گرفت

قبل از عروسی

تغییر رنگ پوست

شاید در تصاویر و ژورنال ها مشاهده کنید که عروس خانم هایی که پوست برنزه دارند بسیار زیباتر و جذاب تر هستند و به این فکر بیفتید که شما نیز پوستتان را برنزه کنید و ساده ترین و سریع ترین روش این کار استفاده از اسپری ها برنزه کننده باشد اما آیا به این فکر کرده اید که امکان دارد رنگ به خوبی بر روی پوست شما نشیند و نیازمند مدت زمان زیادی جهت یک دست کردن رنگ پوست باشد ؟

مقاله پیشنهادی  آنچه در مورد مراسم خواستگاری باید بدانید

مطمئاً شما نه زمانش را خواهید داشت و نه راه حلی ، پس از این مورد هم دوری کنید .

 

قبل از عروسی

رژیم غذایی

پیش خودتان فکر میکنید هر چقدر لاغر تر باشید زیباتر خواهید بود پس به سراغ رژیم غذایی خواهدی رفت اما این مورد برای روز عروسی بسیار خطرناک است و قبل از عروسی اصلاً انجام ندهید .

جدا از اینکه امکان دارد با گرفتن رژیم بدن شما ضعیف شود و نوانید در روز عروسی به خوبی سر حال باشید و سیستم گوارشی بدن شما تغییر کند و در روز عروسی اذیتتان کند در مقاله ای با عنوان خرید لباس عروس ارزان قیمت و مناسب به این نکته اشاره کردیم که ممکن است با گرفتن رژیم غذایی قبل از روز عروسی دیگر لباسی که سفارش داده اید فیت تن شما نباشد و از جذابیت و زیبایی لباس کم کند .

قبل از عروسی

عدم استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی جدید

لطفاً لوازم آرایشی و بهداشتی خود را تا روز عروسیتان تغییر ندهید . پوست انسان بسیار حساس میباشد و با تغییر یکی از لوازم آرایشی امکان دارد لطافت و رنگ پوستتان تغییر کند و درمان حساسیت پوستی نیازمند زمان زیادی میباشد که تا قبل از برگزاری جشن عروسی امکان فراهم کردن این زمان وجود ندارد .

 

در کل سعی کنید برای هر تغییری در وزن ، زیبایی پوست و … تا ۳ ماه قبل از عروسی دست به کار شوید تا اگر مشکلی پیش آمد زمان کافی برای رفع مشکل داشته باشید تا در روز جشن عروسیتان شادابی ، نشاط و سلامت کامل را داشته باشید .

مقاله پیشنهادی  روز عروسی این 8 دستور العمل را اجرا کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.