ویکی عروسی
لباس عروس , تشریفات عروسی , تالار عروسی , آرایش عروس

مدل های لباس عروس برند ورا وانگ سال ۲۰۱۹ (Vera Wang)

مدل های لباس عروس برند ورا وانگ سال ۲۰۱۹ (Vera Wang)
(۵ امتیاز) از ۱ رای

برند ورا وانگ یکی از معروفترین برندهای لباس عروس در دنیا میباشد که در کشور آمریکا فعالیت دارد.

ورا آلن وانگ در سال ۱۹۴۹ در شهر نیویورک به دنیا آمد ، پدر و مادر او هر دو اهل کشور چین هستند و از مهاجرین به کشور آمریکا هستند.

ورا وانگ در سال های نخست زندگی خود به ورزش اسکی علاقه داشت اما زمانی که از راهیابی به مسابقات المپیک باز ماند این ورزش را به صورت کامل کنار گذاشت.

وی پس از دبیرستان در کالج سارا لارنس که مخصوص رشته های آزاد هنر میباشد به ادامه تحصیل پرداخت و پس از اتمام تحصیلات در سن ۱۷ سالگی در مجله ووگ استخدام شد تا عنوان جوان ترین نویسنده این مجله را از آن خود کند .

سپس با تلاش فراوان توانست به برند رالف لورن که یکی از معروفترین شرکت های طراحی مد و فشن در آمریکا میباشد بپیوندد ، اما او رویای دیگری در سر داشت و توانست در سن چهل سالگی برند ورا وانگ را افتتاح کند و کاملاً مستقل به فعالیت حرفه ای خود ادامه بدهد .

مزون لباس برند ورا وانگاو توانست به سرعت معروف شود تا برند ورا وانگ برای اشخاص مهمی مانند ماریا کری، جنیفر لوپز، جسیکا سیمپسن، جنیفر گارنر، شارون استون، ویکتوریا بکهام، آوریل لاوینی، سارا میشله گلر، اوما تورمن، هالی هانتر، کمپل براون، جری ریان، کارنا گوره و تعدادی دیگر از ستاره‌های مشهور، لباس عروسی طراحی کند.

همچنین او در سال ۲۰۰۵ توانست با برند ورا وانگ جایزه مجمع طراحان مد آمریکا را نیز به سبد افتخارات خود اضافه کند تا به اوج شهرت در صنعت مد و فشن برسد.

 

نمونه های لباس عروس برند ورا وانگ

از برجسته ترین خصوصیات برند ورا وانگ میتوان به طراحی لباس عروس رنگی و حتی مشکی دانست که بسیار شیک و جذاب هستند.

برند ورا وانگ در سال 2019برند ورا وانگ شیکبرند ورا وانگبرند ورا وانگ مدل ماهیبرند ورا وانگ لباس عروس مشکیبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگ لباس عروس رنگیبرند ورا وانگبرند ورا وانگ عروس پرنسسیبرند ورا وانگبرند ورا وانگ عروس پر پریبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگبرند ورا وانگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.