ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

مزون لباس عروس

مزون لباس عروس

توجه به جزئی ترین نکات در ارجرای برگزاری مراسم عروسی باعث می شود تا گاهی  نوعروسان وتازه داماد ها ترجیع دهند  برگزاری مراسم‌عروسی شان را به خدمات مجالس عروسی بسپارند.

یکی از این جزئیات خرید و انتخاب لباس عروس است که نکات ریزی دارند که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

مزون لباس عروس

زمان خرید لباس عروس


یکی از سوالات مهمی که ممکن است قبل از اقدام به برگزاری مراسم عروسی در ذهن عروس و داماد نقش ببندد این است که لباس عروس را کی بخریم .

در وهله اول باید توجه کنید که برگزاری مراسم عروسی در چه فصل قرار است انجام شود و همچنین در چه فضایی قرار است عروسی را برگزار کنید.

مثلا بستگی به این دارد که برگزاری مراسم عروسی شما در تالار انجام میشود و یا در باغ ،پاسخی که به هر کدام از این سوالات می‌دهید به انتخاب مناسب‌ تان کمک خواهد کرد .

مثلا اگر جشن در باغ برگزار می‌شود بهتر است از لباس عروس‌های اصطلاحا مخمل‌نما استفاده کنید یا اگر یک سالن کوچک میزبان جشن شماست، بهتر است مدل‌هایی با دامن‌های مواج را انتخاب کنید تا شکوه لباستان کوچک بودن فضا را خنثی کند.

اگر قصد دارید لباس مورد نظرتان را به خیاط بدهید بهتر است هرچه سریع‌تر اقدام کنید چون دوختن یک لباس عروس معمولا زمانی بین ۴ تا ۶ ماه به طول می انجامد.

مزون‌ لباس عروس


مزون لباس عروس معمولا شما را به داخل اتا ق لباس‌ها راهنمایی می‌کنند. به یاد داشته باشید در روز بازدید از مزون، عکس مدل‌هایی که دوست دارید را همراه خود ببرید و به فروشنده نشان دهید.

او تعدادی لباس را برایتان خواهد آورد. قبل از پوشیدن‌شان خوب نگاه کنید و اگر دوست نداشتید از چرخه انتخاب‌ها حذف خواهند شد. اگر به فروشنده مزون اطمینان دارید از او هم نظر بخواهید.

تعیین بودجه


اگر از ما بپرسید می‌گوییم بودجه  مناسب با جیب خود. به جیب‌تان نگاه کنید آنقدر دقیق نگاه کنید که امکان رویاپردازی‌های پرنسس‌ گونه را از خودتان بگیرید.

وقتی می‌دانید فلان مزون لباس‌هایش قیمت بالایی دارد و شما هم پولتان به این لباس‌ها نمی‌رسد، پایتان را در آن مزون نگذارید. اگر بروید و دلتان پیش یکی از این لباس‌ها گیر کند، کار تمام است.

هر مدل دیگری را ببینید خوشتان نمی‌آید و احساس نارضایتی خواهید کرد. در نهایت قرار نیست هرچه پول دارید را خرج لباستان بکنید. شما در هر حال در شب تشریفات مجالس عروسی می‌درخشید. پس به زیبایی خودتان حتی با یک لباس ساده هم ایمان داشته باشید