ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

معرفی بهترین سایت همسریابی رایگان + نکات کلیدی

همسریابی از طریق اینترنت و وب سایت این روز ها بسیار رواج پیدا کرده است به طوری که از تمام سنین مختلف در این سایت ها عضو میشوند و به دنبال همسر آینده خود هستند .

این روز ها کم کم ازدواج ها از حالت سنتی خود خارج شده اند و اینترنت و فضای مجازی به مرکزی برای پیدا کردن همسر آینده تبدیل شده اند.

با توجه به افزایش کاربران شبکه های اجتماعی ، ازدواج از طریق اینترنت نیز افزایش پیدا کرده است اما متاسفانه دیده شده است که سایت های همسریابی به جز ازدواج مقاصد دیگری نیز دارند .

در این مقاله سعی داریم به تمام پرسش های شما مبنی بر درست بودن ازدواج از طریق وب سایت همسریابی ، اعتماد بر سایت های همسریابی و غیره پاسخ بدهیم .

اعضای سایت همسریابی

اعضای سایت همسریابی چه کسانی هستند

همانطور که از نام و فعالیت سایت های مشخص است اعضای این سایت اشخاصی هستند که برای پیدا کردن همسر آینده خود در جامعه دچار مشکل هستند و یا همسر آینده خود را پیدا نکرده اند پس به سراغ سایت های همسریابی میروند تا شاید در آنجا نیمه گمشده خود را پیدا کنند.

این افراد در این سایت ها به دنبال شخصی با معیار هایی که مشخص کرده اند میگردند .

اما همیشه ممکن است بعضی از این ازدواج ها به خوبی شکل نگیرد زیرا همیشه هستند افراد سودجو و مطلقه که به دنبال سودجویی و فریب این اشخاص هستند تا یا از احساسات آنها استفاده کنند و یا از مال و ثروتشان .

چگونه به سایت همسریابی اعتماد کنیم ؟

متاسفانه نمیتوان به سایت های همسریابی اعتماد کامل کرد زیرا هر چقدر قوانین این سایت ها سخت گیرانه هم باشد اما باز هم افراد سودجو و کلاهبردار راه هایی را برای گمراه کردن شما پیدا خواهند کرد .
اما خوب پس از اینکه تقریباً وجود این سایت ها قانونی اعلام شد موسسات بزرگی مانند تبیان و غیره فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده اند و توانسته اند جایگاه خوبی از نظر مورد اطمینان بودن این سایت ها کسب کنند.

سئالات متدوال در مورد همسریابی

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

سوالات متداول در مور سایت همسریابی

  • آیا ثبت نام در این سایت ها هزینه دارد ؟

بعضی از این سایت ها برای عضویت شما هزینه ای را دریافت میکنند و بعضی از سایت ها پس از پیدا کردن همسرتان هزینه را دریافت خواهند کرد . البته سایت همسریابی رایگان نیز وجود دارد که در آخر مطلب به آن اشاره خواهیم کرد .

  • آیا تصویر من به همه نمایش داده خواهد شد ؟

سایت هایی که به صورت مستقیم شما را با کسانی که به دنبال همسر هستند آشنا میکند تصاویر شما را نمایش خواهد داد اما در بعضی از استی ها مانند همسان گزینی تبیان اصلاً تصویر شما نمایش داده نخواهد شد.

  • اطلاعات مالی ثبت شده من نمایش داده میشود ؟

خیر بیشتر سایت ها اطلاعات مالی شما را فقط جهت بهبود فرایند جستجو در همسر مناسب شما استفاده میکنند و هیچگونه از اطلاعات مالی شما به طرف مقابل نمایش داده نخواهد شد.

  • آیا سایت همسریابی دارای مجوز قانونی است ؟

در نظام حقوقی کشور هیچگونه ممنوعیتی برای وجود این سایت ها وجود ندارد اما تا به حال هیچگونه مجوزی برای ثبت این سایت ها صادر نشده است .

  • چه نهادی بر روی سایت همسریابی نظارت دارد ؟

در زمانی قرار شد که سازمان وزارت ورزش و جوانان بر روی این سایت ها نظارت داشته باشد و سپس با مخالفت رئیس مجلس شورای اسلامی این امر به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ای واگزار شد ، اما متاسفانه تا به امروز هیچگونه با توجه به اختلاف در این موضوع هیچگونه نظارتی بر روی این سایت ها صورت نگرفته است.

  • مزایا و معایب استفاده از این سایت ها چیست ؟

طبق تحقیقات صورت گرفته این گونه ازدواج ها مزایای خاصی ندارد و در اغلب ازدواج های اینترنتی ۹۰% آن به طلاق خاتمه پیدا کرده است زیرا در این گونجه ازداج های احساسات جایگزین عقلانیت میشود و فرد بدون هیچگونه مشاوره ای تصمیم خود را میگیرد و با توجه به بالا بودن تعداد افراد سودجو شخص پس از ازدواج تازه میفهمد چه اشتباهی کرده است.

بهترین سایت همسریابی

معرفی بهترین سایت همسریابی و ۱۰۰% رایگان

تا به اینجا در مورد سایت های همسریابی و مشکلات آنها صحبت کردیم اما خوب مطمئاً باز هم افراد به سمت این گونه سایت ها خواهند رفت پس چه بهتر است به جای اینکه مانع آنها شویم آنها را بهتر راهنمایی کنیم تا حداقل اگر به دنبال همسر خود در اینترنت هستند به جای درستی بروند تا مشکلات کمتری برای آنها پیش بیاید .

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان نزدیک به ۱۳ سال است که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد و مرجع بسیار کاملی از نظر فرهنگی و دینی میباشد .

این موسسه به تازگی فعالیت خود را در زمینه همسریابی با عنوان همسان گزینی آغاز کرده است که با تحقیقاتی که ما انجام دادیم واقعا شرایط عضویت و مراحل بسیار خوب و دقیقی تا پیدا کردن همسر ایده آل شما را دارد . از نکات مثبت این سایت میتوان به در نظر گرفتن سن ازدواج ، حمایت خانواده ها از این طرح ، رعایت تمام شئونات اسلامی و غیره نام برد .

 

 

۸۵%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

  • اطلاعات و محتوای متنی
  • تصاویر ویدئو مقاله

شما نیز میتوانید به این مقاله امتیاز دهید کافیست میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید

تخفیف های ویژه
اگر میخواهید از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه عروس و باغ عروسی اطلاع پیدا کنید کافیست ایمیل خود را ثبت کنید تا ما به صورت ماهیانه یک ایمیل که تخفیف های جدید در آن ثبت شده است را برایتان ارسال کنیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
شاید این مقالات برایتان مفید باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.