ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

نمونه کارت عروسی و نکات مهم در انتخاب کارت عروسی

کارت عروسی مدل های بسیار متنوع و زیبایی دارند که در هنگام خرید از فروشگاه های کارت دعوت عروسی به خوبی آنها را مشاهده خواهید کرد.

البته این روز ها دیگر کمتر کسی برای خرید کارت عروسی به بازار میرود و بیشتر عروس و داماد ها با استفاده از وب سایت های فروش آنلاین کار عروسی خرید خود را انجام میدهند.

انتخاب مدل کارت دعوت عروسی

در انتخاب کارت عروسی اول از همه سلیقه خودتان را در نظر بگیرید و سپس به سلیقه مهمانانتان نیز توجه داشته باشید .

به عنوان مثال نیاز نیست که تمام کارت های عروسی یک شکل باشند شما میتوانید با درجه بندی کرد مهمانان خود از فامیل های درجه یک و دو و همچنین آشنایان و دوستان خود چند نوع کار عروسی انتخاب کنید تا هم تنوع داشته باشد و هم با بودجه ای که برای کارت عروسی در نظر گرفته اید یکی شود.

 

از کجا کارت عروسی بخریم ؟

معمولا در تمام شهر های محل یا خیابانی که بورس کارهای چاپ و چاپخانه ها هستند وجود دارد و بهترین مکان برای خرید کارت عروسی هستند.

البته هستند در تمام شهر ها مغازه هایی که کارت عروسی های لوکس میفروشند و واقعاً بسیار زیبا هستند اما اگر بودجه کمی برای این کار در نظر گرفته اید حتماً به بورس کارت عروسی در شهر خود مراجعه کنید.

 

بهترین زمان برای خرید کارت عروسی

بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید کارت عروسی بستگی به خود شما و روز عروسیتان دارد .

اگر برای عروسی خود به خوبی برنامه ریزی کرده اید و خدمات عروسی خود را به تالار عروسی و یا تشریفات عروسی سپرده اید و مطمئن هستید که زمان برگزاری عروسی شما فیکس شده است میتوانید از یک یا دو ماه قبل کارت های عروسی خود را چاپ و پخش کنید.

توجه کنید که هر چه سریعتر کارت عروسی خود را پخش کنید زمان بیشتری نیز به مهمانان خود جهت انتخاب لباس و گرفتن وقت آرایشگاه و … داده اید.

 

متن کارت عروسی

لظفا روی کارت دعوت عروسیتان نامه ننویسید 😐 .

در بیشتر مواقع دیده شده است که عروس و داماد های از متن های زیادی بر روی کارت دعوت عروسی خود استفاده میکنند که اصلاً درست و زیبا نیست .

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

از قدیم گفته اند هر چه ساده تر شیکتر و زیباتر

سعی کنید از متن های بسیار کوتاه اما جذاب استفاده کنید تا به دل مهمان شما بنشیند. به عنوان مثال این متن را ببینید : “ما دست در دست هم تا اوج خوشبختی می‌رویم ، تماشایمان کنید ” هم کوتاه است و واقعا جذاب است.

 

پخش کارت های عروسی

در زمان قدیم رسم بود که عروس و داماد با هم به درب منازل مهمانان رجوع میکردند و کارت را به مهمان تحویل میدادند و آنها نیز برایشان دعای عاقبت به خیری میکردند .

اما امروزه با گستردگی جمعیت خانواده ها و شهر نشینی این کار امری بسیار سخت و مشکل است ، به همین دلیل پخش کارت عروسی بر دوش تمام اعضای خانواده و حتی دوستان است به صورتی که هر شخص با توجه به زمان و نزدیک بودن مهمانان به محل زندگی تعدادی از کارت ها را پخش میکند .

حتی در بعضی مواقع کارت یک مهمان که در شهر دیگری است چاپ میشود و از روی کارت عکس میگیرند و با برنامه هایی مانند واتس آپ ، تلگرام و … عکس کارت را برایش ارسال میکنند .

 

دعوت با کارت عروسی یا تلفنی ؟

اما شاید برایتان سوال باشد که کارت دعوت عروسی واجب است یا خیر ؟ .

ببینید این موضوع برمیگردد به تفکر شما و شناخت خانواده ، فامیل و دوستانتان از شماست (خود من که این مقاله را برای شما تهیه کرده ام در سال ۱۳۹۵ ازدواج کردم و هیچگونه کارتی چاپ نکردم و تمام مهمانان را با تلفن به عروسیم دعوت کردم و هیچ کس ناراحت نشد زیرا همه اخلاق من را میدانستند که اهل این بریز و بپاش ها نیستم و هزینه ای که را که برای چاپ کارت عروسی باید پرداخت میکردم روی تشریفات عروسی گذاشتم تا مراسم عروسی بهتر برگزار شود .)

پس شما نیز اگر با من هم عقیده و هم تفکر هستید کارتی چاپ نکنید و همه را به صورت تلفنی دعوت کنید .

 

نمونه کارت دعوت عروسی:

کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی

کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی کارت عروسی

کارت عروسی

کارت عروسی

۸۰%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

  • اطلاعات و محتوای متنی
  • تصاویر ویدئو مقاله

شما نیز میتوانید به این مقاله امتیاز دهید کافیست میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید

تخفیف های ویژه
اگر میخواهید از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه عروس و باغ عروسی اطلاع پیدا کنید کافیست ایمیل خود را ثبت کنید تا ما به صورت ماهیانه یک ایمیل که تخفیف های جدید در آن ثبت شده است را برایتان ارسال کنیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
شاید این مقالات برایتان مفید باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.