ویکی عروسی
وب سایت ویکی عروسی ، برترین مرجع جهت انتخاب لباس عروس ، آتلیه عروس ، آرایش عروس ، تشریفات عروسی ، خدمات مجالس ، تشریفات مجالس ، گل عروس ، خدمات عروس

نکات مهم برای انتخاب بهترین آتلیه عروس

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنید تا عکس و فیلم عروسی خوبی به یادگار داشته باشید

شب عروسی زیباترین شب هر عروس و دامادی در طول زندگی مشترکشان خواهد بود .

برای این شب سعی کنید بهترین آتلیه عروس را انتخاب کنید تا زیباترین تصاویر را از شما ضبط کنند و در آینده در کنار همسرتان خاطرات این شب بسیار خوب را مرور کنید .

همانقدر که برای شما این شب مهم است مطمئاً برای مهماناننتان نیز اهمیت دارد ، آنها نیز مانند شما لباس های زیبا بر تن میکنند تا در این شب رویایی در کنار شما جشن بگیرند.

بهترین آتلیه عروس

چگونه بهترین آتلیه عروس را پیدا کنیم؟

پس برای انتخاب بهترین آتلیه عروس خود وقت بگذارید و با پرس و جو از مدیر تالار عروسی و یا موسسه تشریفات مجالس خود بخواهید تا بهترین ها را به شما معرفی کنند.

پس از معرفی آتلیه ها به آنها سر بزنید نمونه کار عروس و داماد آنها را ببینید ، با آنها صحبت کنید و ازشون درخواست مشاوره کنید در جلسات مشاوره شما به خوبی تشخیص خواهید داد که آیا مجموعه ای که قرار است کار عکاسی و فیلمبرداری از مجلس عروسی شما را بر عهده بگیرند حرفه ای هستند یا خیر.

نمونه کارها را به دقت مشاهده کنید از روتوش و چاپ عکس ها گرفته تا کلیپ عروسی و موزیک کلیپ عروسی ، حساسیت به خرج بدهید و هرجا که احساس کردید کمی مشکل دارد با مسئول آتلیه صحبت کنید و از اون نمونه دیگری بخواهید .

مقاله پیشنهادی  عکس عروس و داماد | ژست عکس عروس و داماد برای زمستان

بهترین آتلیه عروس

لوکیشن عکس و کلیپ عروسی

یکی از مهمترین ویژگی ها که میتوانید تشخیص دهید که آیا بهترین آتلیه عروس رو انتخاب کرده اید لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری از عروس و داماد است .

آتلیه های حرفه ای همیشه لوکیشن های اختصاصی و فوق العاده ای را برای خود دارند که آنها را از دیگر آتلیه ها جدا میکند .

معمولا این آتلیه ها باغ و عمارت های بسیار زیبایی را در لیست خود دارند که میتواند عکس هایی رویایی از شما ثبت کند . همچنین باید توجه داشته باشید که لوکیشن عکاسی نباید از محل برگزاری مراسم عروسی شما دور باشد زیرا عکاسی از عروس و داماد در روز عروسی تقریباً بین ۶ تا ۷ ساعت طول خواهد کشید و امکان دارد شما در مسیر برگشت به تالار عروسی یا باغ عروسی در ترافیک گیر کنید و تمام برنامه ریزی های جشن عروسیتان به هم بخورد .

بهترین آتلیه عروس

ژست عکس عروس و داماد

بهترین ژست عکاسی از عروس و داماد متعلق به بهترین آتلیه عروس میباشد .

در بررسی های خود از نمونه کار آتلیه به ژست های عروس و داماد توجه داشته باشید که آیا به روز و جذاب هستند یا خیر.

معمولاً ژست های عکاسی به باغ‌ها و عمارت‌های عکاسی که فضاهای زیبایی دارند بستگی دارد هر چقدر که لوکیشن عروسی شما از این فضاها از جمله تاب، جوی آب، آلاچیق‌های زیبا، سنگ فرش‌ها، درخت‌های کاج و … که مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری جهت ساخت کلیپ عروس و داماد‌ها می‌باشند بیشتر باشد مطمئاً تصاویر شما زیباتر و متنوع تر خواهد شد.

مقاله پیشنهادی  عکاسی و عکس فرمالیته عروسی چیست و چه فوایدی دارد ؟

با توجه به فضا‌های مختلف باغ و عمارت می‌توان در چهار فصل از فضای آن‌ها استفاده کرد تا خاطره انگیزترین عکس‌های زندگیتان را به تصویر بکشید. باغ‌ها و عمارت‌ها با توجه به راه پله‌های طولانی، لوستر‌های بزرگ، بالکن‌های با فضای زیبا، سقف بلند عمارت‌ها، ستون‌های بلند عمارت‌ها، پنجره‌ها با ظرافت خاص برای زیباترشدن عکس‌های شما، معرفی خواهند شد. باغ‌ها و عمارت‌های بسیاری در تهران و خارج از شهر وجود دارند که برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی استفاده می‌شوند که دارای فضای متفاوتی از حیث کار خواهند بود.

پس برای انتخاب بهترین آتلیه عروس به تمام نکات بالا با حساسیت و دقت بالا توجه داشته باشید تا بهترین عکس و فیلم ها را از عروسی خود به یادگار داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.