ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

۱۳ نکته کلیدی و مهم در انتخاب کیک عروسی

بی شک انتخاب کیک عروسی یکی از مهمترین برنامه های برگزاری مراسم عروسی است که بایستی در لابه لای کارهایتان وقتی را برای آن درنظر بگیرید! پیدا کردن بهترین قنادی شهر و انتخاب شیک ترین کیک عروسی می تواند بهترین خاطره را در ذهن میهمانانتان تداعی کند! یقینا انتخاب کیک عروسی برای عروس و دامادی که می خواهند سبک و سلیقه خود را به میهمانان نشان دهند بسیار مهم است

فوت و فن های انتخاب کیک عروسی که باید بدانید!

بی شک انتخاب کیک عروسی یکی از مهمترین برنامه های برگزاری مراسم عروسی است که بایستی در لابه لای کارهایتان وقتی را برای آن درنظر بگیرید! پیدا کردن بهترین قنادی شهر و انتخاب شیک ترین کیک عروسی می تواند بهترین خاطره را در ذهن میهمانانتان تداعی کند! یقینا انتخاب کیک عروسی برای عروس و دامادی که می خواهند سبک و سلیقه خود را به میهمانان نشان دهند بسیار مهم است و دلشان می خواهد خوشمزه ترین کیک را برای جشن عروسی خود انتخاب کنند و حسابی سلیقه خود را به رخ دیگران بکشند. به همین منظور ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با انتخاب کیک شب عروسی، مطالب مهمی را برای شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کیک عروسی

آنچه باید قبل از انتخاب کیک عروسی بدانید!

جشن عروسی یکی از به یادماندنی ترین روزهای زندگی شماست و باید در آن روز با شکوه به خوبی بدرخشید و مهمترین جزئیات را به بهترین شکل انجام دهید! انتخاب کیک عروسی هم مانند انتخاب دیگر برنامه ها مهم است و بایستی در اولویت کارهایتان قرار دهید! این کیک قرار است در کنار شیرین کردن کام میهمانان شما، سبک و سیاق شما را به رخ آنها بکشد و در عکس و فیلم شما نمود خوبی داشته باشد. به همین دلیل بایستی فوت و فن های انتخاب کیک عروسی را از بر باشید تا هم کیک خوشمزه و لوکسی را انتخاب کنید و هم با تم عروسی شما هماهنگی داشته باشد.  از این رو در ادامه به فوت و فن های انتخاب کیک عروسی که باید بدانید می پردازیم!

چه کیکی دلتان می خواهد؟

یکی از مهمترین آیتم هایی که قبل از انتخاب کیک عروسی باید در نظر بگیرید، مشورت شما با همسرتان در رابطه با نوع کیک است! بهتر است در رابطه با وزن کیک و اینکه چه نوع کیکی می خواهید با هم مشورت کنید! برای اینکه در این زمینه به درستی تصمیم گیری کنید، در اولین فرصت تم عروسی خود را درنظر بگیرید، در واقع تم عروسی اصلی ترین آیتم در زمان انتخاب کیک جشن عروسی است! از این رو قبل از سفارش کیک در رابطه با مدل کیک به خوبی با همسرتان به توافق برسید.

چقدر می خواهید هزینه کنید؟

قطعا بودجه برای خرید کیک عروسی نقش بسزایی در انتخاب آن خواهد داشت! بودجه شما می تواند تعیین کند که کیک عروسی یک طبقه انتخاب کنید، یا کیک عروسی لاکچری و یا کیک عروسی دوطبقه! اکثر عروس و دامادها برای برگزاری مراسم عروسی خود یک بودجه ای درنظر می گیرند و با توجه به آن بودجه به تمام برنامه ها می پردازند. شما هم می توانید برای جلوگیری از دردسرهای احتمالی که ممکن است برایتان پیش بیاید، قبل از انتخاب کیک عروسی در رابطه با بودجه ای که برای انتخاب کیک عروسی درنظر گرفته اید و همچنین وزن کیک حسابرسی دقیقی انجام دهید.

زمان سفارش کیک عروسی را مشخص کنید!

برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، زمان مناسبی را برای پیدا کردن قناد و انتخاب کیک عروسی مشخص کنید! اینکه بهترین قناد شهر را پیدا کنید، مستلزم پرس و جو و گشت و گذار است تا بتوانید قنادی که بهترین کیک عروس  را می پزد انتخاب کنید! می توانید از دوستانی که به تازگی ازدواج کرده اند پرس و جو کنید و یا اینکه در بین چند قناد معروف شهر، به آنها سر بزنید و با دیدن آلبوم های کیک عروسی و همچنین تست کیک، بهترین قناد را برای آماده کردن کیک مراسم عروسی خود انتخاب نمایید. بنابراین اگر می خواهید در بهترین زمان برای انتخاب مدل و تست مزه اقدام نمایید، شش ماه قبل از مراسم عروسی زمان مناسبی است.

کیک عروسی

چه شکل کیکی را می پسندید؟

یکی از نکات مهمی که در هنگام سفارش و انتخاب کیک عروسی باید به آن توجه کنید، شکل کیک شماست! اینکه کیک جشن عروسی خود را به شکل مربع، دایره و یا مستطیلی انتخاب کنید فقط به خودتان و همسرتان بستگی دارد. بی شک شما هم می خواهید کیکی که انتخاب می کنید دهن پرکن و باشکوه باشد و حسابی نظر میهمانان را به خودش جلب کند. از این رو حسابی دستتان باز است و می توانید کیک عروسی لاکچری و بی همتایی را سفارش دهید و در بهترین روز زندگی خود بدرخشید!

در رابطه با تزئینات کیک عروسی از قناد بپرسید!

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

زمانیکه در انتخاب قناد به توافق رسیدید و قناد موردنظرتان را انتخاب کردید، بهترین زمان برای بستن قرارداد است و می توانید در رابطه با تزئینات کیک سوال هایی را بپرسید! غالبا برخی از قنادها یک ماه قبل از مراسم عروسی، تزئینات کیک را آماده می کنند. یکی از کارهایی که در این زمان باید انجام دهید، دیدن تزئینات آماده شده است! در این زمان اگر تزئینات با تم عروسی شما هماهنگی نداشته باشد و یا به هر دلیلی باب میلتان نبود می توانید آنها را قبل از وصل شدن تغییر دهید! از این رو لازم است با قناد خود در ارتباط باشید و هماهنگی های لازم را قبل از آماده شدن کیک انجام دهید! همچنین در رابطه با اینکه چقدر زمان برای آماده شدن کیک نیاز است هم سوال کنید تا خیالتان آسوده باشد.

وزن کیک چقدر باشد؟

یکی از سوالات که ممکن است برای شما پیش بیاید، وزن کیک است! در واقع اطلاع درست از  تعداد میهمانان، برای تعیین وزن کیک، لازم است. به طور مثال برای هر یک نفر در حالت استاندارد حداقل ۱۰۰ گرم کیک درنظر گرفته می شود و اگر تعداد میهمانان شما صد نفر باشند بایستی کیک ۱۰۰ کیلویی سفارش دهید تا برای هر میهمان به اندازه کافی کیک برسد.

در انتخاب کیک عروسی هوشمندانه عمل کنید!

برای انتخاب کیک می توانید مدلی که دلتان می خواهد را از اینترنت جستجو کنید و از مدل هایی که وجود دارد ایده بگیرید! منتها لازم است بدانید: به همانقدر که انتخاب کیک یک طبقه مرسوم نیست، کیک ۸ طبقه هم آنقدرها خوشایند نیست و حس خوبی به بیننده نمی دهد. کیک عروسی لاکچری باید به گونه ای باشد که عروس و داماد در هنگام بریدن کیک بتوانند به راحتی آن را ببرند. از این رو در هنگام سفارش کیک به اینکه می خواهید کیک عروسی دو طبقه سفارش دهید و یا کیک عروس ۴ طبقه توجه کافی داشته باشید.

از گل طبیعی بر روی کیک استفاده کنید!

با اینکه استفاده از گل طبیعی مورد قبول برخی از قنادی ها نیست، منتها گل طبیعی زیبایی و جلوه خاصی را به کیک می دهد و کیک عروسی شما سبک منحصر به فردی خواهد داشت. همچنین برای انتخاب گل هم می توانید از رز و شیپوری استفاده کنید چرا که این گل ها زیبایی بی نظیری داشته و ماندگاری آنها نیز بالاتر است.

تم عروسی را درنظر بگیرید!

همانطور که در بالا ذکر شد در زمان سفارش کیک، به تم عروسی توجه کنید، یکی از راههای جالب برای سفارش یک کیک بی نظیر این است که تزئینات روی کیک را با تم جشن عروسی خود هماهنگ کنید تا برای میهمانان جذاب و خاص باشد. قنادها هم در بیشتر مواقع رنگ خود کیک را سفید درنظر می گیرند و تزئینات روی کیک را با رنگ تم عروسی شما هماهنگ می کنند تا جلوه خاصی داشته باشد.

چگونه کیک را جابه جا کنیم؟

حمل کیک عروسی مهمترین و در عین حال آخرین کاری است که بایستی برای ان هم برنامه ریزی کنید! حمل کیک بسیار مهم است و برای اینکه خراب نشود از پیک قنادی استفاده کنید زیرا سرویس های خود قنادی از ماشین های یخچال دار استفاده میکنند و کیک شما صحیح و سالم به دست شما خواهد رسید و از حمل کیک با آژانس اجتناب کنید.

یک نمونه کیک کوچک سفارش دهید!

یکی از کارهای جالبی که می توانید انجام دهید، سفارش یک نمونه کوچک از کیکی است که می خواهید سفارش دهید. شما می توانید طرحی که برای کیک عروسی خود درنظر گرفته اید را به صورت امتحانی سفارش دهید تا قبل از اینکه در روز عروسی شوکه شوید، نمونه ای از آن را دیده باشید. لازم است بدانید: قنادی ها برای انتخاب کیک روز عروسی آلبوم های ویژه ای دارند که می توانید از مدل های خود قنادی هم استفاده کنید. یکی از مزیت های انتخاب کیک از مدل های قنادی، اینست که قناد این مدل ها را چندین بار آماده کرده است و فوت و فن هایش را از بر است. از این رو انتخاب از مدل های آلبوم قنادی می تواند یک گزینه ایده آل باشد منتها اگر تصمیم داشتید که طرح خودتان را به قنادی بدهید، می توانید کمی ولخرجی کنید و یک نمونه کیک امتحانی سفارش دهید تا خیالتان از هر لحاظ آسوده شود.

مراسم کیک عروسی

در بیشتر مواقع، مراسم بریدن کیک را در اواخر عروسی برگزار می کنند منتها بهتر است این مراسم در اوایل عروسی باشد تا هم میهمانان حواسشان به شما باشد و هم چهره شما خسته نباشد.

جان کلام

انتخاب کیک عروسی برای مراسم عروسی یکی از مهمترین جزئیات است که بایستی حسابی به همه چیز توجه کنید تا کیک خوشمزه، باشکوه و لوکسی را سفارش دهید. بعد از اینکه طرح و مدل دلخواهتان را پیدا کردید بایستی تمام آن چیزی که می خواهید را واضح و شفاف برای قناد توضیح دهید، چرا که ممکن است آنچیزی که مدنظر شماست با آنچیزی که قناد برداشت کرده است یکی نباشد، از این رو بهتر است طرح موردنظرتان را پرینت بگیرید و به قناد بدهید تا دقیقا مدلی که می خواهید را برای باشکوه ترین مراسمتان آماده کند.
۹۵%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

  • اطلاعات و محتوای متنی
  • تصاویر ویدئو مقاله

شما نیز میتوانید به این مقاله امتیاز دهید کافیست میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید

تخفیف های ویژه
اگر میخواهید از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه عروس و باغ عروسی اطلاع پیدا کنید کافیست ایمیل خود را ثبت کنید تا ما به صورت ماهیانه یک ایمیل که تخفیف های جدید در آن ثبت شده است را برایتان ارسال کنیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
شاید این مقالات برایتان مفید باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.