ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

۶ ایده برای داشتن عروسی رمانتیک

عروسی رمانتیک : عروسی یکی از مقدس ترین اتفاق هر زوجی است ، روزی است که دو عاشق با رویاهای رمانتیک به یکدیگر میرسند .

هر عروس و دامادی دوست دارن عروسی آنها زیباترین ، باشکوه ترین و رمانتیک ترین عروسی دنیا باشد ، پس اگر میخواهید که به این مهم دست یابید بهتر است از این ۶ ایده برای داشتن عروسی رمانتیک استفاده کنید.

عروسی رمانتیک

۱.عروسی رمانتیک در میان درختان

اگر اهل آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید ازدواجتان در طول روشنایی روز انجام شود حتماً از باغ عروسی استفاده کنید و عروسی خود را در زیر نور بزرگترین و زیباترین لوستر دنیا یعنی خورشید انجام دهید .

تجسم کنید با همسر خود در این باغ قدم میزنید و تمام زیبایی های این باغ در طول روز با شما همراه باشد از گل های طبیعی تا شکوفه های درختان.

 

عروسی رمانتیک

۲.عروسی در فضای باز

شاید در فصل تابستان تابش نور خورشید و روشنایی بسیار زیاد شما را آزار دهد پس پیشنهاد میکنیم از طاق ها و خیمه خایی که با حریر آراسته شده اند استفاده کنید و تمام مهمانان خود را در یک جا متمرکز کنید و از بودن در میان جمع آنان نهایت استفاده را ببرید .

عروسی رمانتیک

۳.دسته گل های بزرگ

زمانی که شما عروسی خود را در یک سالن جشن میگیرید مطمئاً دیگر خبری از گل و درختچه های طبیعی خبری نیست و شاید کمی احساس خطر کنید که جشن عروسی رمانتیک شما دیگر شدنی نباشد .

اما کافیست به موسسه ای که تشریفات مجالس یا خدمات عروسی شما را بر عهده گرفته است بگویید بر سر میز مهمانان از دسته گل های بزرگ استفاده کنند تا فضای عروسی شما را رمانتیک تر کند .

عروسی رمانتیک

۴.نورپردازی سنتی

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

اگر توجه کنید در شب عروسی فیلم های ایرانی همیشه از ریسه های نوری و میز صندلی های ساده استفاده میشود که به بیننده نوعی حس عروسی رمانتیک را القاء میکند .

پس شا هم اگر قصد دارید در فضای خانه قدیمی و پدری مراسم عروسی خود را اجرا کنید حتماً از این ایده استفاده کنید و ببینید که این سادگی و بی آلایشی چه شب زیبایی را برای شما رقم خواهد زد.

عروسی رمانتیک

۵.نورپردازی

فرقی نمیکند در فضای باز باغ عروسی یا سالن عروسی یا تالار عروسی جشن عروسی خود را برگزار میکنید تمام این فضاها نیاز به نورپردازی دارند پس سعی کنید از نور ها و نقش ها نوری استفاده کنید که شب عروسی شما را زیباتر و عروسی رمانتیک تری را برای شما رقم بزنند.

عروسی رمانتیک

۶.رنگ صورتی و سفید

در آخر به شما توصیه میکنیم حتماً در عروسی خود از رنگ های سفید و صورتی بیشتر استفاده کنید .

شما در حالت عادی با نگاه کردن به این دو رنگ احساس آرامش پیدا میکنید و حس خوبی خواهید داشت حال ببینید استفاده از این دو رنگ در عروسی شما چه معجزه ای میکند .

عروسی رمانتیک

ما تمام این ایده ها را گفتیم اما مهمترین مساله خود شما هستید . اگر میخواهید عروسی رمانتیک داشته باشید فضا ، روز و شب بودن جشن عروسی و … فقط کمی میتواند تاثیر گذار باشد ، بیشترین تاثیر را طرز تفکر عروس و داماد دارد.

شما اگر انسان های سخت گیر و بی حوصله ای باشید مطمئاً هیچ وقت عروسیتان آن چیزی که میخواهید نخواهد شد زیرا به جای استفاده از روز عروسیتان که مهمترین روز در طول عمر شما است فکرتان درگیر موارد دیگر خواهد بود .

۸۰%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

  • اطلاعات و محتوای متنی
  • تصاویر ویدئو مقاله

شما نیز میتوانید به این مقاله امتیاز دهید کافیست میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید

تخفیف های ویژه
اگر میخواهید از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه عروس و باغ عروسی اطلاع پیدا کنید کافیست ایمیل خود را ثبت کنید تا ما به صورت ماهیانه یک ایمیل که تخفیف های جدید در آن ثبت شده است را برایتان ارسال کنیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
شاید این مقالات برایتان مفید باشد
2 نظرات
  1. ویکی عروسی می گوید

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

  2. ناشناس می گوید

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.