ویکی عروسی
راهنمای آنلاین عروسی

تشریفات مجالس عروسی و تشریفات عروسی

در این مطلب قصد داریم نگاهی دیگر به موسسات تشریفات مجالس عروسی داشته باشیم و از زوایای دیگری به این موسسات نگاه کنیم تا بتوانید در هنگام مراجعه به تشریفات عروسی به خوبی با آنها آشنا شوید و بهترین تصمیم جهت انتخاب تشریفاتی خود را بگیرید .

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس عروسی

بهترین تشریفات عروسی کدام موسسه است ؟

انتخاب بهترین موسسه تشریفات مجالس عروسی کار بسیار سختی است زیرا هر تشریفاتی در طول فعالیت خود امکان دارد اشتباهات زیادی انجام داده باشه و درصد رضایت مشتری هیچ موسسه ای صد درصد نباشد.

اما نکات بسیار مهمی وجود دارد که به شما عروس و داماد های عزیز کمک کنید تا بهترین تشریفات عروسی را برای انجام خدمات عروسی خود انتخاب کنید.

برای میزان ارزیابی کیفیت فعالیت یک موسسه تشریفاتی میتوان به نوع دیزاین باغ ها ، دیزاین میز مهمان ، صندلی مهمان ، نوع بشقاب – پیش دستی و قاشق چنگال ها ، لباس و نوع برخورد مهماندار ها ، گل آرایی باغ عروسی ، دیزاین نور باغ ، نحوه خوش آمدگویی و راهنمایی مهمانان ، شیرینی ، آبمیوه ، فینگر فود ، فرش قرمز ، کندی بار ، آبشار شکلات ، سفره خانه سنتی عروسی ، و از همه مهمتر نحوه برخورد و پاسخگویی مدیر موسسه به سوالات عروس و داماد است .

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس عروسی

ارزیابی مدیر تشریفات عروسی

ابزار خاصی برای ارزیابی کیفیت کاری یک تشریفات عروسی وجود ندارد اما شما میتوانید با یک درخواست از مدیر موسسه به خوبی به تمامی نکاتی که در بالا اشاره کردیم به آن دست پیدا کنید.

نحوه کار مدیران موسسات به این صورت میباشد که شما با حضور در دفتر موسسه در جلسه اول میزان بودجه مورد نظر خود جهت اجرای مراسم عروسیتان را با آنها در میان میگزارید و مدیر تشریفات عروسی با توجه به بودجه شما یک یا دو منو سفارشی به شما پیشنهاد میدهد و حول محور این منوها با شما صحبت خواهد کرد.

پس از اینکه صحبت ها و نمونه کار های مدیر تشریفات را دیدید از او سوالات و درخواست هایی بکنید و ببینید آیا با صداقت پاسخگوی تمام سوالات و درخواست ها شما خواهد بود.

متاسفانه بعضی از مدیران موسسات تشریفات مجالس عروسی فقط برای اینکه کار عروسی شما را بگیرند به تمام درخواست های شما پاسخ مثبت خواهند داد اما در روز عروسی هیچکدام از درخواست هایتان را نخواهید دید پس برای اینکه بدانید آیا واقعا به درخواست ها شما عمل خواهد کرد .

از او بخواهید نمونه هایی که عروس و داماد های قبلی خواسته اند را به شما نشان بدهد که این درخواست ها میتواند : جایگاه عروس و داماد اختصاصی ، دیزاین اختصاصی میز مهمان ، میزو  صندلی اختصاصی و … باشد .

تشریفات عروسی و تشریفات مجالس عروسی

مهمان عروسی خود باشید

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده است

پس از آنکه با مدیر تشریفات صحبت های کامل را انجام دادید و به صداقت کاری او پی بردید حالا از او بخواهید با توجه به منو انتخابی شما قبل از عقد قرار داد یک شب شما را به یکی از عروسی هایی که خدمات عروسی آن با این موسسه میباشد دعوت کند تا از نزدیک تمامی نکاتی که صحبت کردیم را مشاهده کنید .

سعی کنید در این عروسی فقط برای چند دقیقه حضور پیدا نکنید.

حتماً از ساعت های اولیه تا آخر عروسی حضور داشته باشید و آبمیوه ، شیرینی ، کیک ، دسر ، فینگر فود ، شام عروسی و غیره را حتماً تست کنید .

مهمان عروسی

 

کلیه کارها را به تشریفات بسپاریم یا خیر ؟

تا اینجا تمام خدمات اولیه ای که عروس و داماد از یک موسسه تشریفات عروسی انتظار دارند را مطرح کردیم و کمی هم  در مور آن صحبت کردیم اما برای برگزاری مراسم عروسی هنوز موارد دیگه ای مانند موارد زیر باقی مانده است.

۱-ماشین عروس

۲-لباس عروسی

۳-دسته گل عروس

۴-مزون لباس عروس

۵-آتلیه عروس

۶-سفره عقد

۷-موزیک عروسی

بیشتر زوج ها دوست دارند موارد بالا را شخصاً پیگیری کنند و نظرات مستقیم بر روی آنها داشته باشند و بعضی از عروس داماد ها هم برای اینکه استرس کمتری داشته باشند و با پیشنهاد مدیر تشریفات عروسی تمام کار ها را به تشریفات مجالس عروسی خود میسپارند .

دسته گل ، ماشین، کیک ، لباس عروس

 • آما آیا این کار درستی است ؟

اگر میخواهید هرکدام از این موارد را به تشریفاتی خود بسپارید حتماً قبل از عقد قرار داد نمونه های آنها را کامل مشاهده کنید و حتی از نزدیک با آنها صحبت کنید زیرا امکان دارد شما ماشین ، سفره عقد ، لباس عروس و یا بند موزیک خاصی در نظر داشته باشید که آن موسسه با آنها همکاری نکند و امکان فراهم کردن آن وجود نداشته باشد.

۸۰%
امتیازات

امتیاز دهی به این مقاله

امتیازات این مقاله بر اساس دیگر مقالات موجود در اینترنت بررسی و درجه بندی شده است . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد

 • اطلاعات و محتوای متنی
 • تصاویر ویدئو مقاله

شما نیز میتوانید به این مقاله امتیاز دهید کافیست میزان رضایت خود را با تعداد ستاره ها مشخص کنید

تخفیف های ویژه
اگر میخواهید از جدیدترین تخفیفات آرایشگاه عروس و باغ عروسی اطلاع پیدا کنید کافیست ایمیل خود را ثبت کنید تا ما به صورت ماهیانه یک ایمیل که تخفیف های جدید در آن ثبت شده است را برایتان ارسال کنیم
بعد از ثبت ایملتان حتماً به ایمیل خود بروید و تائیدیه را انجام دهید
شاید این مقالات برایتان مفید باشد
5 نظرات
 1. ویکی عروسی می گوید

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

 2. ناشناس می گوید

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

 3. ناشناس می گوید

  امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

 4. فاطمه می گوید

  من عروسیم تو زمستان هست خدا کنه همه چیز خوب پیش بره و تشریفات عروسیم به قول هایی که داده عمل کنه ?

  1. ویکی عروسی می گوید

   به امید خدا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.